میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-3000

میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-3000 یکی از محصولات برند جاسکو از کشور چین می‌باشد. الگوی قطبی این میکروفن هایپر کاردیود بوده و یکی از انواع میکروفن های داینامیکی می‌باشد.
تولید کننده: برند جاسکو
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-3000 یکی از محصولات برند جاسکو از کشور چین می‌باشد. الگوی قطبی این میکروفن هایپر کاردیود بوده و یکی از انواع میکروفن های داینامیکی می‌باشد.

برند جاسکو یکی از باسابقه ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات صوتی می‌باشد که علاوه بر کیفیت محصولات این شرکت معمولا از قیمت پایینی نیز نسبت به سایر برند ها برخوردارند.

میکروفن جاسکو مدل 3000 یکی از پرفروش ترین میکروفن های برند جاسکو می‌باشد که شما در خیلی از پروژه ها همانند هیات مذهبی در ایران آن را مشاهده می‌کنید. در مورد کیفیت این میکروفن ، تقریبا می‌توان گفت که مشابه میکروفن M59 بیرداینامیک می‌باشد.

این میکروفن علاوه بر قیمتی مقرون بصرفه دارای وضوح صدای بالایی هست. همچنین این میکروفن پاسخ فرکانسی گسترده ای از امواج صوتی دارد و دارای گیرندگی تک جهتی می‌باشد.

میکروفن جاسکو مدل 3000 یک میکروفن نیمه حرفه ای برای علاقه مندان به خوانندگی محسوب می‌شود و از این میکروفن معمولا برای مداحی ، خوانندگی ، سخنرانی در مجالس استفاده می‌شود.

پاسخ فرکانسی این میکروفن از 40 هرتز الی 17 کیلوهرتز می‌باش که این پاسخ فرکانسی در کنار کیفیت مطلوبی که این میکروفن دارد باعث محبوبیت آن شده. همچنین آمپدانس میکروفن داینامیک جاسکو مدل 3000 ، 600 اهم می‌باشد.

در مورد حساسیت این میکروفن ، میکروفن جاسکو دارای حساسیت 71 دسی بل بوده و وزن آن حدود 300 گرم می‌باشد.

نام ویژگی مقدار ویژگی
مشخصات
ابعاد 50x50x150 میلی‌متر
وزن 200 الی 300 گرم
نوع میکروفن داینامیک
درگاه‌های اتصال XLR
فرکانس پاسخ‌گویی 40 هرتز الی 17 کیلوهرتز
امپدانس 600 اهم
حساسیت 71 دسی بل
منبع انرژی mini XLR
الگوی قطبی هایپر کاردیوئید